Close

Přepravní podmínky

Přepravní podmínky

Výhody využití přepravní služby PPL
Než k vám přijede dodávka PPL, bude Vás řidič sám kontaktovat na uvedeném telefonním čísle, aby Vám oznámil, že Vám veze zásilku. Standardní čas doručení je 8-18 hodin.
Můžete si zvolit Večerní doručení a to od 17-21 hodin - seznam lokalit pro Večerní doručení naleznete zde.
Přesný čas doručení nelze upřesnit. Přibližný harmonogram doručení na Vaše PSČ můžete zjistit ve sledování zásilky po zadání čísla zásilky na www.ppl.cz
Cestu zásilky je možné sledovat na internetu na webové stránce www.ppl.cz. Zásilka bude doručena následující pracovní den po převzetí zásilky. Cena přepravného zásilky je 90 Kč bez DPH. V případě dobírky je navýšena o 25 Kč bez DPH za doběrečné.

Platba platební kartou:
Příjemce se může při převzetí zásilky rozhodnout, zda doběrečné zaplatí hotově nebo platební kartou.
Tuto službu lze využít u produktu Soukromá adresa a Soukromá adresa – Večerní doručení pro platbu doběrečného. Všichni řidiči jsou vybaveni mobilním platebním terminálem a tiskárnou.
O způsobu zaplacení se svobodně rozhodnete až v momentě převzetí zásilky.
 
Export Slovensko:
- doručení do 48 hodin po převzetí.
- je možné sledovat cestu zásilky na Internetu na webové stránce www.ppl.cz
- v případě dobírky neplatíte žádné další poplatky (na rozdíl od Slovenské pošty!)
- cena přepravy zásilky je 190 Kč bez DPH. V případě dobírky je navýšena o 60 Kč bez DPH za doběrečné.

Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte přepravce do 3 pracovních dní. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení. 
  

Zásilky v rámci ČR:
Zásilky jsou odesílány Obchodním balíkem se službou. "Dnes podáte, zítra dodáme." Zásilku tedy obdržíte druhý den po jejím podání.

Když vám poštovní doručovatel nese zásilku a vy nejste doma, zanechá ve vaší domovní schránce „Výzvu k vyzvednutí zásilky“ na poště. Zásilku si poté můžete vyzvednout v uvedené dny a hodiny na Vaší poště, nebo můžete požádat (i telefonicky) o následující služby:

Opakované doručení běžnou doručovací pochůzkou - Službu poskytujeme zdarma každý pracovní den v čase běžné doručovací pochůzky, od 8 do 16 hodin. Tuto službu poskytujeme u všech druhů poštovních zásilek.

Prodloužení úložní doby pro vyzvednutí uložené zásilky - Pokud již doručovatel učinil pokus o doručení zásilky a vy si zásilku nemůžete vyzvednout do konce odběrní lhůty uvedené na Výzvě, můžete si dobu uložení prodloužit až na 1 měsíc ode dne, kdy byla zásilka k vyzvednutí připravena. Službu poskytujeme zdarma.

Cena přepravného zásilky je 80 Kč bez DPH. V případě dobírky je navýšena o 25 Kč bez DPH za doběrečné.

Export Slovensko:
- provádí se prostřednictvím mezinárodního obchodního balíku CS/CV
- doručení do 4-6 dnů po převzetí.
- v případě dobírky si při vydání balíku Slovenská pošta účtuje poplatek za vybrání hotovosti dle svého sazebníku. Obvykle 90-150 Sk.
- cena přepravy zásilky je 190 Kč bez DPH. V případě dobírky je navýšena o 60 Kč bez DPH za doběrečné.

Převzetí a reklamace:
Při převzetí zkontrolujte neporušenost obalu. Převzetím zásilky stvrzujete, že jste zásilku převzali bez zjevných závad. Pokud je obal poškozený, sdělte to přímo řidiči. Pokud zjistíte, že obsah zásilky je poškozený až po jejím převzetí a rozbalení, informujte neprodleně přepravce. Doporučujeme pořídit fotodokumentaci stavu zásilky bezprostředně po rozbalení. 

Rychlý kontakt
ARMORUM.cz
distribuční sklad a vzorková prodejna

Dornych 425/126
617 00 Brno

Tel.: +420 721 553 557

Pracovní doba
Po - Pá 9:00 - 17:00

E-mail: info[AT]mujnuz.cz
Newsletter
Přihlásit se: